חוות דרך התבלינים
Alternate Text

חוות דרך התבלינים

מידע כללי
כתובת
בית לחם הגלילית
דרוג גולשי ITRAVEL
טלפון
שלח פניה
עלויות ושירותים פרטים כלליים מפת הגעה

ימים ושעות פעילות:
א-ש 08:30-18:00, למעט יום ו' 08:30-17:00
אמצעי תשלום:
מזומן, אשראי
פרטים כלליים
חוות דרך התבלינים הנה חווה חקלאית לגידול תבלינים וצמחי מרפא המשמשת גם כמרכז מבקרים לנושא.

החווה ממוקמת בדרומה של בית לחם הגלילית בין חורש אלונים ושטחי חקלאות. אל החווה מובילה דרך כורכר יפהפייה בתוך יערות אלונים וקרחות יער. החווה מוקפת צמחייה טבעית וחקלאות יזומה. מכל עבר נשקף נוף היערות והשדות החקלאיים המעובדים כשברקע הרי נצרת והכרמל. בחווה מגדלים, מייבשים ומוכרים תבלינים, תערובות וצמחי מרפא לקהל הרחב בצורת שוק פתוח ענק.

קבוצות שמגיעות לחווה ייהנו לשמוע הרצאה על שימושים בתבלינים ורעיונות אין סוף לשיפור חיינו בעזרתם, ההדרכה מתבצעת ע"י מדריכים מנוסים אך יחד עם זה עם שימוש בהמון הומור וצחוק. לאחר ההדרכה עומד צוות המדריכים בחווה לרשות המבקרים ועונה לשאלות הקשורות לשימוש בתבלינים ורעיונות למכביר... במהלך ההרצאה תקבל הקבוצה חליטת תה חמה...

לקבוצות שרוצות להעמיק את הביקור מציעה חוות דרך התבלינים מגוון סדנאות סביב עולם הצמחים: סדנא לדיאטה ועיכול, צמחים לצד רופא, צמחים בשירות העור, צמחים בשירות החשק והאון ובמקביל מגוון סדנאות המשלבות בין עולם התבלינים לקולינאריה: סדנת יין ותבלינים (שת"פ עם יקב טוליפ), סדנת שוקולד ותבלינים (שת"פ עם מישי בלוג), סדנת בישול בטאבון מוסק עץ, סדנת גבינות ותבלינים וסדנאות בישול במגוון טעמים ונושאים (הודי, בשרים, תיאלנדי, בריא ועוד) במרכז המבקרים תוכלו למצוא ערמות ערימות של מוצרים- תבלינים יבשים וצמחי מרפא, פירות מיובשים טבעיים, תערובות תיבול, תערובות בריאות וחליטות, מוצגים למכירה כשניתן להסתובב בניהם וליהנות מחווית כל החושים (הריח בחינם) .

בחווה ניתן ליהנות ממגוון של למעלה מ 600 תבלינים ותערובות מהארץ והעולם. מסביב לחווה בשטחים החקלאיים ניתן לסייר ולהריח, למולל ולטעום להתרשם מהתבלין עוד הרבה לפני שהגיע לסיר. חובבי בישול יתרשמו ממגוון עצום של מאות מוצרים שיכולים להפוך כל תבשיל לחוויה בשילוב מחלקת כלי מטבח גדולה בה ניתן למצוא כלים מברזל יצוק, מחבתות בריאות, סירים איכותיים, סכיני שף, מגוון מוצרי אפייה, עזרי בישול ועוד.. חובבי הבריאות והטבע ימצאו בחווה צמחים שיכולים להשפיע לטובה על שגרת הבריאות המשפחתית בליווי סל של טיפים לשימוש נכון ויעיל. בעל המקום אבי ציטרשפילר זכה לגדל תבלינים ולגדול במשק שמגדל תבלינים מילדות ועם השנים ובתמיכת לימודים הפך להיות מומחה לעולם צמחי המרפא ולטיפול נטורפתי דרך הצמחים.

מה זה זעפרן? איך בודקים אם זעתר אמיתי? מה מכיל תבלין הדואה המצרי? למה בתימן לא היו חולים בלחץ דם גבוה ובסוכרת? מה התפקיד העיקרי של החוואיג' לקפה... הרבה מעבר לקפה... למה כדאי לשתות תה עם נענע? איך מורידים חום לילדים ללא אקמול? מה הרמב"ם אמר על גרגיר הנחלים? איך מתבלים ונהיים בריאים? נשמח לארח אתכם חוות דרך התבלינים 049533405 www.derech-hatavlinim.co.il
ימים ושעות פעילות:
א-ש 08:30-18:00, למעט יום ו' 08:30-17:00
אמצעי תשלום:
מזומן, אשראי
פתוח בשבת:
כן
גישה לנכים:
מלאה

עוד לא הצטרפת למועדון החברים שלנו?הזמן עכשיו
רשתות חברתיות