כברית סוסים
Alternate Text

כברית סוסים

מידע כללי
כתובת
קיבוץ כברי
דרוג גולשי ITRAVEL
טלפון
שלח פניה
עלויות ושירותים פרטים כלליים מפת הגעה

ימים ושעות פעילות:
כל ימי השבוע 10:00-18:00
אמצעי תשלום:
מזומן וצ'קים
פרטים כלליים
חוות כברית ממוקמת בקיבוץ כברי ומשתרעת על פני למעלה מ-500 דונם של שטחי מרעה וחורש טבעי. הסוסות של החווה ידועות כעדר רגוע ושקט, אשר מותאם לרכיבה בשטח ובמגרש.

החווה מאמינה כי הסוס הוא חיה שמקומה בטבע ולכן יש לטפל בו בצורה הקרובה ביותר לדרך חייו הטבעיים. סוסי החווה חיים כעדר בשטחי המרעה, דבר אשר משפר את חוסנם הפיזי והנפשי. החווה שומרת על ההיררכיה הטבעית שבעדר וכך מייצרת בטחון ורוגע אצל הסוסים. עדר הסוסים של כברי החל דרכו לפני כ-60 שנה, כעדר אשר עובד עם בקר.

במהלך הזמן הבין הקיבוץ כי לסוסים יש ערך מוסף בעבודה עם ילדים, וכך הוחלט להקים את חוות הרכיבה בקיבוץ. מתוך העדר הקיים, נבחרו מספר סוסות אשר אופיין השקט וכוחן הפיזי התאים למשימה החינוכית. מהר מאד נפתחה החווה גם עבור ילדי האזור. חוות הסוסים של קיבוץ כברי מזמינה אתכם לחוויית רכיבה בנופיו הקסומים והפראיים של הגליל המערבי.

הסוסים של כברי ייקחו אתכם לטיול אל תוך מעבה היער. בין עדרי בקר ופינות חמד המשקיפות לים. כל הטיולים מלווים על ידי מדריכים מקצועיים ואדיבים. החווה מציעה מגוון רחב של מסלולים מרתקים. כמן כן, ניתן לבנות טיול לפי דרישת הקבוצה , בתיאום מראש. טיולי קבוצות: טיול שעה – חוויית רכיבה ביער מזרחית לקיבוץ. רכיבה רגועה בינות לעתים ולחורש הטבעי. טיול שעתיים – תצפית מרהיבה לעבר הים התיכון, עם כוס תה מהביל מעשבי האזור. חצי יום טיול – ארבע שעות רכיבה בתוך נחל געתון, כולל הפסקת תה צמחים ועוגיות. יום טיול – רכיבה בוואדיות ירוקים ובמרחבים פתוחים וארוחת צהריים בשטח. חזרה בשעות הערב. בוננזה - רכיבה מצהריים עד צהריים ולינה בשטח, למרגלות מעיין.

הטיול כולל ארוחת ערב לפי מיטב מסורת הבוקרים וארוחת בוקר מפנקת. אין צורך בניסיון. טיול יומיים – רוכבים מנוסים יוכלו ליהנות מטיול יומיים חוצה נחלים ורכסים. רחצה במעיינות טבעיים ובריכות צלולות, כולל לינה בשטח וארוחות כיד המלך. ישנם סידורי לינה מיוחדים לחורף. טיולים רומנטיים: טיול שעה רומנטי – חוויית רכיבה ביער מזרחית לקיבוץ. רכיבה רגועה בינות לעצים ולחורש הטבעי. רק זוג ומדריך. טיול שעתיים רומנטי – תצפית מרהיבה לעבר הים התיכון, עם כוס תה מהביל מעשבי האזור. רק זוג ומדריך.
ימים ושעות פעילות:
כל ימי השבוע 10:00-18:00
אמצעי תשלום:
מזומן וצ'קים
פתוח בשבת:
כן
גישה לנכים:
מלאה

עוד לא הצטרפת למועדון החברים שלנו?הזמן עכשיו
רשתות חברתיות