טופ 5 - המוזיאונים הכי חריגים בארץ
Alternate Text

טופ 5 - המוזיאונים הכי חריגים בארץ

מידע כללי
כתובת
דרוג גולשי ITRAVEL
טלפון
עלויות ושירותים פרטים כלליים מפת הגעה

מקומות לינה
מסעדות
דברים לעשות
ימים ושעות פעילות:
אמצעי תשלום:
פרטים כלליים
עזבו אתכם ממוזיאון ישראל או ממוזיאונים של אמנות ומדע:  לרגל יום המוזיאונים הבינאלומי החל ב18 למאי, הרי לכם טופ 5 של המוזיאונים הכי מיוחדים וחריגים בארץ שחייבים לבקר. המוזיאון האחרון בהחלט הפתיע אותנו ! שווה לגלול עד הסוף....
 
מוזיאון המרציפן, כפר תבור- המפעל שקד תבור הוא מפעל לייצור מוצרי שקד ומרציפן. מוזיאון המרציפן הינו מרכז המבקרים של שקד תבור, מהווה גם חנות מפעל ובנוסף קיימת בו תערוכת פיסול במרציפן מהיפות בעולם. המוזיאון מספק חוויה קסומה, צבעונית, שמחה ובלתי נשכחת לילדים ומבוגרים כאחד.
 שעות פתיחה : אשון עד חמישי: 17:00 – 09:00 שישי וערבי חג: 16:00 – 09:00 שבת וחג: 17:00 – 10:00

מוזיאון הזכוכית ,ערד-  המוזיאון הוקם בכדי להגשים את חזונו של אדם אחד-גדעון פרידמן. פרידמן רצה להקים בית ישראלי ובמה צודקת לאמנות הזכוכית בארץ. כל המבקר במוזיאון, מוזמן לעולמו הפנימי של פרידמן. כל המבקר במוזיאון מצטרף לחזונו. קשה מאוד להסביר במילים מה רואים במוזיאון, צריך לראות את הפסלים ולהרגיש את החוייה ואת המבט העוקב של הפסלים אחריכם.
 
בית התפוצות – מוזיאון העם היהודי,תל אביב - כן , גם אנחנו התפלאנו. מעבר לזה שהמוזיאון  מתאר את הסיפור הייחודי והמתמשך של העם היהודי ומספר על התרבות העשירה ורבת הפנים באמצעות ציורי קיר, שחזורים תלת-ממדיים, סרטים תיעודיים, תצוגות אור-קוליות ועוד אמצע המחשה, למוזיאון יש גישה רחבה אודות קורותייה של המשפחה שלכם, מה משמעות שם המשפחה שלכם ואיזה סבא עבר לאיזה עיר ומדוע.  אנחנו היינו מרותקים לגמרי, ויצאנו עם הרבה ידע על השורשים המשפחתיים. שווה ביקור!
 
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית, חיפה-  לכל חובבי האנימה, תרבות יפן ואמנות לחימה- המוזיאון הזה עבורכם! המוזיאון שוכן במרומי הר הכרמל, המוזיאון הוקם כמוסד עירוני בשנת 1959 ביוזמת פליקס טיקוטין (1893-1986), יליד גרמניה ואבא חושי (1898-1969), שהיה ראש העיר של חיפה באותם ימים. המוזיאון מוקדש כולו לשימורם והצגתם של חפצי אמנות יפניים והוא יחיד מסוגו במזרח התיכון. המוזיאון מאפשר לקהל הישראלי ללמוד ולהכיר את התרבות והאמנות היפנית; לקדם את ההבנה ההדדית בין ישראל ובין יפן ותושבי מזרח ומערב אסיה, ולעודד את חקר האמנות והתרבות היפנית.

מוזיאון האירוטיקה, אילת- המוזיאון מזמין אתכם ליהנות מפעילות ייחודית ומשעשעת המשלבת אמנות ואירוטיקה. זהו מוזיאון האירוטיקה הראשון שקם בישראל, ומקבל השראה ממוזיאונים מובילים דומים ברחבי העולם. המוזיאון כולל יצירות אמנות אירוטיות כמו תמונות, ציורים, פסלים וקריקטורות.  במקום תמצאו תערוכות של אמנים מפורסמים מרחבי העולם, מהן תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של האמנות האירוטית ועל התרבויות מהן צמחה. לא לשכוח לראות את חדר העינויים העתיק.
פתוח בשבת:
לא
גישה לנכים:
מלאה

עוד לא הצטרפת למועדון החברים שלנו?הזמן עכשיו
רשתות חברתיות