גן פסלים ומוזיאון של אלכסנדר קירזנר
Alternate Text

גן פסלים ומוזיאון של אלכסנדר קירזנר

מידע כללי
כתובת
יוקנעם מושבה
דרוג גולשי ITRAVEL
טלפון
שלח פניה
עלויות ושירותים פרטים כלליים מפת הגעה

מקומות לינה
מסעדות
דברים לעשות
אמצעי תשלום:
מזומן וצ'קים
פרטים כלליים
אם חיפשתם מקום לא שגרתי שמעניק למבקרים בו חוויה מעשירה ומרגשת, אנו רוצים להציע לכם מסע אמנותי ייחודי ורב-השראה. ביקנעם המושבה נמצא גן פסלים - גלריה של הפסל אלכסנדר קירזנר. במקום תצוגה מגוונת של יצירות האמן, הכוללת כ- 250 פסלים. רבים מהפסלים הם בנושאי מחול ומוזיקה, הקרובים לליבו של הפסל ומתקשרים לתולדות חייו. הסיור בגן הפסלים והגלריה כולל הדרכה, ואורכו כשעה. ניתן לבקר כבודדים או בקבוצות, לאחר תאום טלפוני.

עד עתה עברו שמעות על המקום מפה לאוזן. בעקבות התלהבות המבקרים והגידול המתמיד במספרם החלטנו לעניין גם אתכם. הנכם מוזמנים לתאם איתנו סיור התרשמות.

נשמח לראותכם, גן פסלים גלריה אלכסנדר קירזנר.

מן העיתונות:

"... באולם גדול ובחצר הבית מציג קירזנר את פסליו שנוצרו מתוך האמנות – רקדנים ורקדניות המפוסלים באבן, בחומר, בבזלת ובברונזה. מבט אחד לעבר הרקדנים והרקדניות מצליח לתעתע, נדמה כי האולם בו הם מצויים הוא רחבת ריקודים והצופה בהם נמצא בשיאו של ריקוד בלט... כשהאיש נע בין פסליו דומה כי הוא מאציל עליהם מיופי מראהו החיצוני ומיופיו הפנימי."                       
אורנה יצחקי בירבך, הארץ, ינואר 2002

"בכניסה לגן הפסלים של אלכסנדר קירזנר שביקנעם (המושבה) ניצבים פסלי רקדנים דוממים. טוב, אולי דוממים היא לא בדיוק הדרך לתאר אותם, מפני שנדמה כי יצירות הבטון הללו עלולות להשלים בכל רגע את הדילוג באוויר ולהשתחוות לקול מחיאות הכפיים של הקהל."                 
אביהוא קדוש, אטמוספירה, אפריל 2007

"בעודי משוטט בגלריה, מוקף פסלים ומאזין לסיפוריו של אלכס, מצאתי את עצמי נסחף בהתלהבותו אל עולם קסום של אמנות ויצירה. נפלה בחלקי הזכות להיכנס לעולמו האישי של אלכס, כפסל אמן וכאדם... התנועה, החיות והעוצמה שבפסליו הן הרבה מעבר למציאות, מהות קיומנו העכשווית, אותו זיק רגעי של תנועה וחיים יצוק בחומר, קלאסיקה קפואה בזמן. חיים לנצח...
זיו שריד, מגידון, ינואר 2004
אמצעי תשלום:
מזומן וצ'קים
פתוח בשבת:
כן
גישה לנכים:
מלאה

עוד לא הצטרפת למועדון החברים שלנו?הזמן עכשיו
רשתות חברתיות