צפון
Alternate Text
מצא בישראל
חפש
נמצאו 0

קיאקים בצפון

מומלצים
סדר לפי
x
אטרקציות
x
קיאקים
x
צפון
x
אילת
x
עיר תחתית
הצג תוצאות כ:
רשימה מפה
שים קיאקים מתאים כמעט לכולם, אלפי משפחות ותיירים מגיעים לאתרי הקיאקים בצפון כדי ליהנות באטרקציה מהנה במיוחד. שייט בקיאקים מתאים לזוגות, למשפחות, לקבוצות וגם למבוגרים יותר. אין יותר מהנה מקייקים בצפון יחד עם האנשים האהובים עליכם. 

קייקים בצפון הוא פתרון נהדר לחום של הקיץ הישראלי, בילוי עם החברים והמשפחה בקיאקים יגרום לכם להתלכדות כיפית וגם להתרעננות במים. קיימים סוגים רבים של קייקים בצפון בכלל ובנהר הירדן בפרט, קיימים מסלולים בשביל ההנאה וההתרגעות, מסלול איטי וכיפי ששט בין עצי האקליפטוס ומתחת לגשרים, ויש מסלול להרפתקנים יותר שמחפשים חוויה סוערת, קיאקים בנהר הירדן הגועש, גלים, נפילות ומעברים צרים שיעלו לכם את האדרנלין.
קייקים הן סירות שמקורן בסירות דייג וצייד של האסקימוסים. במקור, הקייק הוא סירה מכוסה שבה שטים בישיבה לכיוון תנועת הקייק תוך כדי חתירה עם משוט כפול. קיימים כל מיני סוגי סירות קייקים, כאלו שמתאימות לשייט רגוע ולהנאה חולפת וכאלו שמתאימות יותר לשייט אתגרי וספורטיבי, נועז ומלא אדרנלין בנהרות וגם בים.
לשייט בקיאקים כדאי להצטייד בבגדים קלים, שאם יירטבו יתייבשו במהרה. אל תשכחו למרוח קרם הגנה, לשים כובע ולשתות הרבה כי אפשר להתייבש בקלות למרות שהנוף פסטורלי וטרופי. קיימים 7 אתרי קייקים בצפון שמציעים חוויה מרעננת בחודשי הקיץ. כדאי להגיע החל מחודש יוני לקייקים בצפון. קיימים סוגים רבים של קייקים בצפון בכלל ובנהר הירדן בפרט, קיימים מסלולים בשביל ההנאה וההתרגעות, מסלול איטי וכיפי ששט בין עצי האקליפטוס ומתחת לגשרים, ויש מסלול להרפתקנים יותר שמחפשים חוויה סוערת, קיאקים בנהר הירדן הגועש, גלים, נפילות ומעברים צרים שיעלו לכם את האדרנלין.
באתר איי טרוול תוכלו לראות את כל האתרים שבהם אפשר לבצע שייט בקיאקים, כל מה שעליכם לעשות זה להזמין מראש את הבילוי שלכם וליהנות מחוויה בלתי נשכחת ומהנה במיוחד!
תאריכים מבוקשים
תאריך כניסה
שנה / חודש / יום
עד
תאריך יציאה
שנה / חודש / יום
יעד/שם מקום
הזן יעד חופשה לקבלת תוצאות
אין לי תאריכים מדויקים
הרכב הנופשים
מס' מבוגרים מס' ילדים מס' תינוקות
התאם את חיפושך
חפש לפי כתובת
Expansion Arrow מיין לפי מחוז
עוד...
חפש


סדר לפי פילטר
רשתות חברתיות