גליל עליון ותחתון
Alternate Text
מצא בישראל
חפש
נמצאו 0

טיולים וטבע בגליל עליון ותחתון

מומלצים
סדר לפי
x
טיולים וטבע
x
צפון
x
גליל עליון ותחתון
x
אמירים
x
רמות נפתלי
x
חורפיש
x
כרם בן זמרה
הצג תוצאות כ:
רשימה מפה

אזור הגליל הוא איזור הררי, עם שפע של אטרקציות, נקודות לינה, מסעדות גליליות והנאה צרופה. טיולים בגליל מתאימים לכל סוג של הרכב, בין אם אתם זוג צעיר, מבוגר ואולי אתם משפחה מרובת ילדים, תמיד תמצאו מה לעשות בגליל.


טיולים בגליל המערבי וטיולים בגליל העליון עמוסים באטרקציות משונות וכל אחד יוכל למצוא את רגע ההנאה שלו באזורים האלו. רק שלישי מהגליל העליון קשור לגבולות מדינת ישראל והוא נחשב לאחד האזורים המרהיבים בארץ. חלקים גדולים מהגליל מכוסים בחורש טבעי.

בלב הגליל העליון נמצאת שמורת הר מירון שקיימים בה הפסגות הגבוהות ביותר במערב הארץ. קיימים גם נחלים עמוקים ושופעים ואתרים מדהימים כמו- נחל כזיב, נחל דישון, נחל עמוד ונחל צלמון. יחד עם הנופים הטבעיים המרשימים שתזכו לראות בזמן טיולים בגליל העליון והמערבי לא חסרות גם אטרקציות מהנות ושלל מסעדות גליליות עם טעם של עוד.

טיולים בגליל, או ליתר דיוק טיולים בגליל המערבי וטיולים בגליל העליו- מה כבר ביקשתם? לצאת לטיול ארצישראלי עם המשפחה, לתאם עם החברים ולהיפגש בתחילת המסלולים בגליל המערבי או העליון? אז מסתבר שאתם מאוד אוהבים את הארץ שלנו ובעיקר לטייל בה.

רק כי אתם מאוד אוהבים לטייל ולהיווכח מנופי הארץ, ריכזנו לכם מגוון טיולים בגליל המערבי כמו: מסלולי טבע, מסלולים אורבניים, מסלולים עם מדריך מוסמך ועוד. טיולים בגליל המערבי וטיולים בגליל העליון הם חלק נכבד מאוצרות הארץ המדהימה שלנו, צאו לטיול והכירו את הארץ! כי אם אתם פה אתם באמת חובבי טיולים, קחו לכם את הזמן ושוטטו באתר שלנו כדי למצוא לכם טיול כיפי ומהנה עם המשפחה או עם החברים.

אזור הגליל הוא איזור הררי, עם שפע של אטרקציות, נקודות לינה, מסעדות גליליות והנאה צרופה. טיולים בגליל מתאימים לכל סוג של הרכב, בין אם אתם זוג צעיר, מבוגר ואולי אתם משפחה מרובת ילדים, תמיד תמצאו מה לעשות בגליל. יחד עם הנופים הטבעיים המרשימים שתזכו לראות בזמן טיולים בגליל העליון והמערבי לא חסרות גם אטרקציות מהנות ושלל מסעדות גליליות עם טעם של עוד.

תאריכים מבוקשים
תאריך כניסה
שנה / חודש / יום
עד
תאריך יציאה
שנה / חודש / יום
יעד/שם מקום
הזן יעד חופשה לקבלת תוצאות
אין לי תאריכים מדויקים
הרכב הנופשים
מס' מבוגרים מס' ילדים מס' תינוקות
התאם את חיפושך
חפש לפי כתובת
Expansion Arrow מיין לפי מחוז
עוד...
חפש


סדר לפי פילטר
רשתות חברתיות