זבל הוא חומר דישון וחידוש ידוע ובפארק אריאל שרון עושים איתו פלאות (22 ספט' 2013)

סוכות הוא החג אשר מזכיר לנו ארעיות, העדר קירות חזקים ונדידה ועם זאת, תקווה לעתיד. כאן נכנסת חירייה לתמונה.

מאת: shani_h

הדפס מאמר שלח לחבר

אתם אולי אומרים לעצמכם, הר הזבל הזה? או שאולי שמעתם שהפכו את המקום לאתר מחזור אבל, האם הייתם בחירייה והתרשמתם מהפעילות הענפה שבו? ובכן, בחירייה או פארק איראל שרון בשמו החדש, מתפעלים אתר בעל חשיבות עולמית במחזור וחידוש ונותנים לציבור הרחב להגיע וללמוד אודות הפעילויות של המקום וכיצד ניתן לשלב את החזון הירוק בחיים שלכם.

בסוכות ישנה פעילות של כמה שעות שמתאימה למשפחות ותיתן לכם ולילדים חוויה פוקחת עיניים ומהנה. העיקרון שעומד מאחורי "כשפסולת, טבע ותרבות נפגשים" טומן בחובו הבטחות וקשרים של החברה האנושית לחיים שהיא יוצרת ולכדור שעליו היא מתקיימת וכמובן תצפיות על כל אזור גוש דן גם כלולות.

הפעילות אורכת כארבע שעות שבמהלכן תסעו על רכבי ספארי ותשתתפו בסדנאות יצירה אקולוגיות. בין הפעילויות תוכלו להכין תכשיטים מצינורות או בובות משאריות בדים, תלמדו על מזון קומפוסט ועל מה שביניהם ואפילו תשתתפו בסדנת שף מתוקה או מלוחה. אם אתם צריכים אדניות תלויות למרפסת תוכלו לנצל את הזמן וליצור אותן בעצמכם מחומרים ממוחזרים ולילדים ישנה הזדמנות להכנת ממלכה מקרטונים, כשצריך לגוון בין חנוכיות לקישוטים לסוכה... בין לבין, תלמדו איך להציל את העולם.

הפעילות תתקיים בתאריכים 24-22.9.13 בשני סבבים בין השעות 14:00-09:00 ובין 18:00-14:00.
ההשתתפות מותנת בהרשמה מראש.

כמה עולה: 35 ₪ כרטיס , ילד מתחת לגיל 4 ייכנס ללא תשלום. לפרטים והרשמה: הדרן *2274 או בטלפון: 03-739663


3

הוסף תגובה תגובות הגולשים

הפעילות המוזכרת כבר עבר זמנה (29 ספט' 2013)

"אני יודע שיש פעילויות שם כל הזמן אבל בכתבה מוזכר רק תאריכים מסויימים - חבל."

הוספת תגובה:

This Is CAPTCHA Image