לאן יוצאים הלילה? (20 מרץ 2014)

כמו שכולנו יודעים, כמעט בכל עיר יש בארים ומועדונים, בשנים האחרונות החלו לצוץ די הרבה פאבים שכונתיים בעירים הקטנות, המציעים אלכוהול במחירים מוזלים. אני נולדתי וגדלתי בגבעתיים, בעבר נפתח פאב שכונתי אחד בעיר, ברחוב המרכזי והוא נסגר בגלל תלונות של השכנים. אבל השנה חל שינוי די מהותי בעיר, באותו הרחוב נפתחו 3 בארים צמודים אחד לשני, וכולם מלאים כל יום.

מאת: Gal F.

הדפס מאמר שלח לחבר

כמו שכולנו יודעים, כמעט בכל עיר יש בארים ומועדונים, בשנים האחרונות החלו לצוץ די הרבה פאבים שכונתיים בעירים הקטנות, המציעים אלכוהול במחירים מוזלים.
אני נולדתי וגדלתי בגבעתיים, בעבר נפתח פאב שכונתי אחד בעיר, ברחוב המרכזי והוא נסגר בגלל תלונות של השכנים. אבל השנה חל שינוי די מהותי בעיר, באותו הרחוב נפתחו 3 בארים צמודים אחד לשני, וכולם מלאים כל יום.

הגענו למצב שבו גם אנחנו רוצים בארים שכונתיים ליד הבית, לפני שהם נפתחו היינו צריכים כל פעם לנסוע לתל אביב או לעיר אחרת כדי לשבת כולם ולשתות בירה, וכמו שאתם יודעים בתל אביב יש בעיה לא קטנה של חניה, פקקים ובלאגן תמידי.

גם ברמת גן יש לא מעט בארים שנפתחו בתקופה האחרונה, נדמה שכל הערים מסביב רוצים לתת אלטרנטיבה לצעירים של העיר. ראשון לציון הפכה לתל אביב, ככה זה נראה בכל אופן, 2 המתחרות הגדולות בתחום בתי הקולנוע פתחו שם שלוחות והולך להם לא רע, ובכל מתחם יש אזור מסרחי די מלא, גם חנויות, גם בארים וגם מסעדות.

במתחם  yes planet בראשון לציון נפתח אחד הבארים האהובים עלי, שמו 55, יש שם מגוון עצום של סוגי בירות מוכרים יותר ומוכרים פחות, גם שם מלא ברוב הזמן אבל להפתעתי לא מרגישים צפיפות את בפנים.

נעבור לרמת החייל, מעבר לעשרות המסעדות שיש שם, יש גם מתחם של בארים כל בר בסגנון אחר, אחד הבארים שם הוא לאו בלומס, באר אירי מגניב, שיושבים בחוץ אין ממש תחושה של באר אירי אבל אם יושבים בפנים זה משהו אחר לגמרי, גם העיצוב של המקום וגם האווירה.
בהרצליה כמו בתל אביב, מגוון עצום של מקומות בילוי בכל אזורי העיר, כל מקום עונה על משהו אחר, יש פאב נרגילות, פאב אנגלי, פאב אירי ועוד, אבל בתל אביב יש את אחד הבארים האהובים עליי, "הטפלה" הוא בא של יום שישי בצהריים, מקום מגניב מוזיקה שזורמת בכיף עם הבירה, בקיצור כיף!

בעיקרון כמעט כל הבארים שיש בישראל באותו סגנון, הבארים השונים נמצאים בערים הקטנות ובקיבוצים, שם יש תחושה אחרת, סגנון אחר ורוב המקרים גם מחירים אחרים.

בשנה וחצי האחרונות הבארים בערים הגדולות החלו לפעול בסגנון אחר בגלל התחרות גם בינם לבין עצמם, וגם בגלל האלטרנטיבה של הערים הקטנות בפתיחת הבארים השכונתיים: יש את הדרינק פוינט שנותן אלכוהול במחירים זולים, יש את האוטו בר (בתל אביב) שהוא בר צמידים משלמים סכום מסוים ושותים ללא הגבלה וכמובן מה שאנחנו הכי אוהבים, יש כמה בארים שמוכרים אלכוהול במחירים של בין 10-30 שקלים, דוגמאת הקופיקס בר, כולנו תקווה שכל הבארים יעשו זאת.
 
על מועדונים אין בכלל מה לדבר, כמו שאתם יודעים שם האלכוהול עולה כמו זהב. אז שתו, תיהנו ותיזכרו – אם שותים לא נוהגים!

הוסף תגובה אין תגובות למאמר זה

הוספת תגובה:

This Is CAPTCHA Image